Artykuły bieżące

Archiwum artykułów

Świetlik

 

Nauczyciele

Adryańczyk Dorota biblioteka

Bajor Halina matematyka

Balcerzak Alicja świetlica

Barancewicz Milena – świetlica

Bernacka Maria język polski

Borowski Miłosław – język niemiecki i rewalidacja

Breszka Monika – język angielski i historia

Bukowska Anna edukacja wczesnoszkolna

Czarnuch Jolanta zajęcia komputerowe i techniczne

Filipek Ewa edukacja wczesnoszkolna

Frąszczak Dorota psycholog

Gawrońska Joanna – biblioteka

ks. Graf Bogdan – religia

Hulewska Barbara edukacja wczesnoszkolna

Iwanowska Joanna edukacja wczesnoszkolna

Jastrzębska Dorota  – język angielski

Jaźwińska Ewa  – integracja sensoryczna

Kalinowska Barbara – przyroda

Kasprzykowska Magdalena – matematyka

Kmiecik Radosław historia i język polski

Kosacki Radosław – wychowanie fizyczne

Kosiorek Anna język angielski

Kosowska Monika przyroda

Kowalczyk Mariola – język polski

Krajczyńska-Gruba Dorota edukacja wczesnoszkolna

Krakowiak Justyna – język polski

Lichańska Anna – pedagog

Łoin Beata – świetlica

Łusiewicz Katarzyna – matematyka i zajęcia komputerowe

Marek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Meresińska Monika – wychowanie fizyczne

Michnik-Dydyna Maryla – język niemiecki

Mordacz Wioletta edukacja wczesnoszkolna

Nowak-Pawlicka Agnieszka – język polski

Ososko Grażyna – religia

Piwko Beata – logopeda

Podlasiewska Magdalena – edukacja wczesnoszkolna

Protasewicz Andrzej historia

Roszak Jerzy – wychowanie fizyczne

Rudzka Anna – język polski

Rzeczkowska Agnieszka – przyroda

Siadaczka Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna

Skoneczna Bogusława edukacja wczesnoszkolna

Sławińska Dorota edukacja wczesnoszkolna

Staruch Krystyna – religia

Stefaniak Anna edukacja wczesnoszkolna

Śmiech Artur – matematyka

Śmigielska Aldona edukacja wczesnoszkolna

Tatuśko Bożena edukacja wczesnoszkolna

Tocha Katarzyna nauczanie specjalne

Tomczyk Justyna edukacja wczesnoszkolna i plastyka

Walczak Agnieszka zajęcia komputerowe i techniczne

Wandas Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Wawulska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna

Wojtkowska Beata edukacja wczesnoszkolna

Wolska Marzena – muzyka i plastyka

Zdunek Agnieszka świetlica

Żmuda Beata – wychowanie fizyczne