Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

15 lutego 2024 godz. 17:55:11

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

Dnia 7.02.2023 r nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw Powiatu w Piłkę Siatkową Chłopców i Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - klasy 7 i 8. Do zawodów przystąpiła szkoła ze Sławna oraz Postomina. Grano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów.

Nasza reprezentacja dziewcząt zaprezentowała się znakomicie wygrywając dwa mecze z dużą przewagą punktową i zajmując I miejsce wywalczyła awans na kolejny szczebel rozgrywek - finał regionu „A” !!!

Chłopcy natomiast stoczyli zacięte pojedynki, w każdym z rozegranych setów była walka do końca o zwycięstwo. Każdy zespół mógł wygrać, poziom był bardzo wyrównany. Reprezentacja chłopców SP3 Darłowo zajęła w ostatecznym rozrachunku II miejsce.

Gratulacje dla dziewcząt i chłopców za wzorową postawę.