AHOJ PRZYGODO!

29 września 2023 godz. 19:27:17

AHOJ PRZYGODO!

W piątek klasa 1d wybrała się na pierwszą klasową wycieczkę. Kierunek Leonardia - park edukacji i rozrywki. Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego oraz zabawy na świeżym powietrzu. Park Leonardia to magiczne miejsce, które zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, do odkrywania niezwykłego świata zabawy i rozrywki. Dzieci korzystały z interaktywnej wystawy zdobywając wiedzę i nowe umiejętności. Nie zabrakło wspólnych gier z piłką oraz chustą animacyjną. Znaleźliśmy również czas na odpoczynek i poczęstunek przy ognisku. Podczas pobytu odbył się konkurs strzelania z małej kuszy. Zwyciężczynią została Natalka, a każde dziecko zostało nagrodzone słodkim upominkiem. Radość dzieci była najlepszym znakiem dobrej zabawy. Pełni pozytywnej energii i nowych przyjaźni będziemy wypatrywać okazji do następnych przygód.

A. Sikorska-Barancewicz