Teatr - niezwykła moc wyobraźni

18 października 2023 godz. 19:00:05

Teatr - niezwykła moc wyobraźni

12 października uczniowie klasy 4B i 4E wraz z wychowawczyniami - p. Katarzyną Domańską, p. Angeliką Kuriatą i p. Natalią Węgrzyn udali się do Teatru Lalki Tęcza w Słupsku na spektakl „Niekończąca się historia”. W ramach realizacji podstawy programowej uczniowie mogli poznać elementy składające się na spektakl teatralny, a przede wszystkim jako lekturę uzupełniającą, poznać ponadczasową treść książki Michaela Ende. Uczniowie z zapartym tchem śledzili losy głównego bohatera opowieści, tym bardziej, że siedząc w pierwszych rzędach, mieli znakomity kontakt z aktorami. Mogli doskonale poczuć i zrozumieć moc wyobraźni, która pomaga przetrwać najtrudniejsze chwile.

Po spektaklu odbyło się krótkie spotkanie z aktorem oraz rozmowa na temat obejrzanego przedstawienia.

Wychowawczynie 4B i 4E