Dyniowo Mi

5 listopada 2023 godz. 16:13:48

Dyniowo Mi

Dyniowo Mi - czyli dzień na pomarańczowo, który odbywał się w naszej szkole we wtorek 31.10.23 r. był także dniem ogłoszenia wyników Konkursu Dyniowego. Na uroczystym apelu pojawiły się wszystkie klasy 1-3 z wychowawcami, uczniowie klas 4-8 biorący udział w Konkursie Dyniowym, a także laureaci konkursu „Jeż fajny zwierz”.

Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie aby wyłonić 1, 2, i 3 miejsce spośród 105 dyń, które brały udział w konkursie! Dlatego postanowiliśmy wyróżnić tyle dyń ile nagród udało nam się zdobyć. W tym miejscu OGROMNE podziękowania kierujemy do Hotelu Lidia, Hotelu Jan, Restauracji Bon Appetit, Pizzerii 15-stka, Pizzerii Pinokio oraz Restauracji Bagatella. To właśnie dzięki naszym sponsorom wyróżniliśmy aż 38 przepięknych dyń, a ich autorzy otrzymali dyplomy oraz samodzielnie wylosowali kopertę z nagrodą. Każdy uczestnik Konkursu Dyniowego  otrzymał czekoladę.

Laureatom obu konkursów nagrody wręczały Pani wicedyrektor Ewa Jaźwińska oraz  przedstawiciel Rady Rodziców Pani Lidia Wróblewska.

DZIĘKUJEMY za tak aktywny udział w konkursach i Gratulujemy!!!

A oto laureaci Konkursu Dyniowego:

Zuzanna Gawęda,

Oliwier Łęgoszewski,