Apel „Bezpieczni na drodze"

20 listopada 2023 godz. 20:09:02

Apel „Bezpieczni na drodze"

15 listopada br. uczniowie z klas 3D i 3E wraz z nauczycielami zaprosili kolegów z klas pierwszych na apel o bezpieczeństwie. Ciekawa interpretacja wierszy i oryginalne wykonanie piosenek podobało się publiczności. Nasi uczniowie o bezpieczeństwie już wiele wiedzą, ale przypominanie zasad wpływa na utrwalenie ich wiedzy. W apelu uczestniczyła asp. szt. Kinga Warczak z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, która przypomniała zasady ruchu drogowego i dała wiele rad jak być bezpiecznym i widocznym pieszym szczególnie w przypadku braku chodnika lub pobocza. Na pewno występ starszych kolegów oraz spotkanie z funkcjonariuszką policji pozwolą uczniom zadbać o siebie i innych uczestników ruchu drogowego .

M. Wandas, M. Marek, P. Dominiak,

dekoracja: R. Sawosz