Noc „z dreszczykiem” w SP3

20 listopada 2023 godz. 20:11:06

Noc „z dreszczykiem” w SP3

To była aktywna noc! Impreza rozpoczęła się w piątek 17 listopada o godz.19.00 i zakończyła w sobotę o 8.00 rano. W wydarzeniu wzięło udział 28 ósmoklasistów. Nasz plan zakładał szereg atrakcji: Najpierw, by nabrać sił na nocną eskapadę, zjedliśmy smaczną kolację. Zajęcia rozpoczęliśmy od „Nocy Dziadów” - konkursu na upiorny makijaż i czytania tekstu Mickiewicza przy świecach. Następnie przeszliśmy do zajęć w języku angielskim - zadaniem grup było wymyślenie „My scary story”. Wykazaliśmy się dużą wyobraźnią, opisując przerażające historie i tworząc ciekawe prace pod względem plastycznym. Kolejnym punktem planu były gry językowe, ruchowe zabawy integracyjne oraz mroczny seans filmowy. Wszyscy bawiliśmy się tak długo, aż nogi odmówiły posłuszeństwa. Noc spędzona w gmachu szkoły pokazała placówkę z innej perspektywy - jako miejsca, w którym można zorganizować niezwykłe zajęcia, lepiej się poznać i świetnie się bawić.

„Nasi uczniowie okazali się zgrani, kreatywni i wyjątkowi!” - podsumowały spotkanie nasze wychowawczynie p. Monika Breszka i p. Anna Rudzka

Dziękujemy również za pomoc i opiekę Pani Natalii Węgrzyn.

Uczniowie klas 8A i 8B.