Zbiórka żywności

26 listopada 2023 godz. 22:15:40

Zbiórka żywności

24 i 25 listopada wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pomocna dłoń” uczestniczyli w zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności przy współpracy z Darłowskim Centrum Wolontariatu i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Darłowie. Pod hasłem „Święta godne, a nie głodne” rozpoczęła się 26. edycja Świątecznej Zbiórki Żywności, gdzie nie mogło zabraknąć naszych pomocników. Wolontariusze wytrwale i skutecznie radzili sobie z zachęcaniem klientów darłowskich marketów Biedronka do zakupu dodatkowych produktów, którymi wsparli akcję. Praca dzieci zaowocowała hojnie wypełnionymi koszami żywności. Sami wolontariusze spotkali się z dużą życzliwością i ofiarnością darczyńców. Zebrana żywność zostanie przekazana potrzebującym osobom i instytucjom w naszym rejonie.

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy i widzimy się za rok!

K. Kołodziej

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza Pomocna Dłoń