Warsztaty piernikowe klas 4A i 4D

7 grudnia 2023 godz. 19:46:41

Warsztaty piernikowe klas 4A i 4D

W Mikołajkowe przedpołudnie uczniowie z klas 4A i 4D wraz z opiekunami pojechali na warsztaty piernikowe do hotelu Lidia w Darłówku!

Dzieci tworzyły oryginalne, wyjątkowe pierniczki ozdabiając je we własnym, niepowtarzalnym stylu! Kreatywność podczas dekorowania była nieograniczona! Po intensywnej pracy przy piernikach, nadszedł czas na relaksującą przerwę z pysznym kakao i wybornymi zimowymi herbatami, które sprawiły, że atmosfera stała się jeszcze bardziej magiczna.

Ale to nie koniec! Po degustacji dzieci miały okazję zaszaleć na sali zabaw, gdzie uśmiechy na twarzach nie schodziły przez ani chwilę!

Dziękujemy hotelowi Lidia za zapewnienie niezapomnianych chwil, wspaniałej atmosfery i możliwość spędzenia tak kreatywnego przedpołudnia!

Wychowawczynie kl. 4A i 4D