Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

8 grudnia 2023 godz. 20:08:07

Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce

28 listopada 2023 roku reprezentacja chłopców naszej szkoły, wzięła udział Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sławnie. Pierwszy mecz z drużyną z Postomina nasza drużyna wygrała. Mecz o I miejsce, nasi uczniowie rozegrali z reprezentacją SP3 Sławno i był bardzo zacięty. Pojedynek zakończył się remisem 13:13. W dogrywce wynik nie uległ zmianie. O zwycięstwie zadecydowały punkty zdobyte i stracone.

SP3 Sławno zdobyło I miejsce. Udział w mistrzostwach, reprezentacja „Trójki” zakończyła na II miejscu po „przegranym remisie”.

Do zawodów reprezentację przygotował Remigiusz Wiernicki.

Skład reprezentacji: Marcel Radomski, Jakub Barankiewicz, llya Velykorodnyj, Oliwier Karliński, Maksymilian Klimowicz, Filip Hinc, Mikołaj Kubicki, Leon Krauze, Hubert Będziński i Szymon Małek.

Agata Woźniak

Remigiusz Wiernicki