Co wiemy o świętach Bożego Narodzenia?

28 grudnia 2023 godz. 10:09:19

Co wiemy o świętach Bożego Narodzenia?

20 grudnia 2023r. w naszej szkole odbył się konkurs dla uczniów klas trzecich, nawiązujący do tradycji i zwyczajów świąt Bożego Narodzenia.

Trzecioklasiści pracowali w przyjaznej, miłej atmosferze. Zadania wykonywali z dużym zaangażowaniem. Podczas konkursu nie brakowało emocji, szczególnie w konkurencjach na czas. Trzeba było np.: zapakować prezent, ułożyć życzenia świąteczne z rozsypanki wyrazowej, wykonać najdłuższy łańcuch na choinkę, a także wykazać się znajomością kolęd.

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: pani Dorota Bałbatun, która reprezentowała Radę Rodziców, a także pani Paula Dominiak, nauczyciel naszej szkoły.

Po podliczeniu punktów jury przyznało:

Miłosz Kubicki

Zuzanna Rzepecka

Zofia Stefaniak

Jakub Stermach

Oliwia Wilczyńska

Krystian Fetter

Hanna Lebiecka

Zofia Namiel

Lena Segato

Lena Ziółkowska

Apolonia Bakalarz

Laura Bober

Matylda Chlebowska

Maja Lach

Philip Olechno

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.

M. Podlasiewska

M. Marek