Świąteczny kiermasz

28 grudnia 2023 godz. 17:16:17

Świąteczny kiermasz

W piątek, 22 grudnia br, w naszej szkole na Franciszkańskiej odbył się świąteczny kiermasz ciast i innych smakołyków zorganizowany przez rodziców uczniów klas szóstych. Na przygotowanym stanowisku na holu głównym znalazły się upieczone przez rodziców ciasta, babeczki, pierniki i inne smakołyki i cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Szczególne podziękowania składamy na ręce rodziców, którzy wykazali się wspaniałą sztuką cukierniczą.

Bez Państwa wsparcia cała inicjatywa nie byłaby tak pyszna i owocna jednocześnie!

DZIĘKUJEMY!!!