Wręczenie nagród w konkursie na kartkę i ozdobę

13 stycznia 2024 godz. 18:10:45

Wręczenie nagród w konkursie na kartkę i ozdobę

Przed zimową przerwą świąteczną, w naszej szkole miało miejsce wręczenie dyplomów i nagród w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną i dekorację bożonarodzeniową. Ocena prac była dużym wyzwaniem, bo zgłoszone na konkurs prace były wyjątkowo piękne i ciekawie wykonane. Takiej kreatywności można tylko pozazdrościć!

Oto lista zwycięzców:

Dekoracja świąteczna:

Kategoria klas 1-3:

1. Hanna Grodz 2d, Nikola Mielczarek 1a, Jagoda Lampkowska 1c

2. Tola Plucińska 1d, Alan Mielczarek 2b, Zuzanna Gawęda 1a

3. Dominik Bałbatun 3c, Maria Synkiewicz 1b, Liwia Ludwik 1e

Wyróżnienia: Maja Umińska 1c, Natasza Szramka 1c, Lena Czernicka 1d, Lara Bober 3c, Malwina Andrys 3a, Antoni Kulwas 1e, Ina Walczuk 3e, Mikołaj Filipek 1b, Anna Racięda 1d, Gaja Radek 1c, Oliwier Łęgoszewski 1a, Mikołaj Frątczak 2d, Maria Barancewicz 3e, Zuzanna Wrycza 2c, Hanna Błażkowska 1c, Franciszek Dorywalski 1b, Dorota Karpała 3d, Celina Wojnicz 1e, Jaśmina Sajko 1e, Mateusz Kolanek 3c.

Kategoria klas 4-8:

1. Agata Grodz 4e, Zofia Kuzemczak 5c

2. Lena Leszczyńska 6b, Michał Pomianowski 5c

3. Kornelia Aleksa 5b, Wiktoria Broniszewska 6d

Wyróżnienia: Weronika Andrys 6e, Wiktor Wychowałek 6b, Wiktoria Makarska 6c, Nina Wychowałek 4b, Antonina Dusza 5d, Wiktor Siurdyban 4e, Jarek Wiśniewski 5e, Kajetan Szałacha 4d, Maria Filipek 5c, Eryk Kolański 5d, Konrad Sędłak 4d, Lena Kopal 4b, Alwin Dusza 5c, Marcelina Piórek 4a.

Kartka Bożonarodzeniowa

Kategoria klas 1-3:

1. Zofia Kępka 1a

2. Franciszek Dorywalski 1b

3. Natasza Szramka 1c

Wyróżnienia: Zuzanna Gawęda 1a, Antoni Wierzbicki 2b, Dominik Bałbatun 3c, Klaudia Paszkowska 1c, Maja Michalczyk 1a, Mikołaj Filipek 1b, Mateusz Kolanek 3c, Jakub Stolarczyk 2a, Alicja Letkomiller 2a, Łucja Filipek 1b, Aleksander Czarnuch 2b.

Kategoria klas 4-8:

1. Florentyna Bałbatun 6d

2. Maria Jączek 4d

3. Antonina Dusza 5d

Wyróżnienia: Mikołaj Rosa 8b, Magdalena Dorsz 8b, Mateusz Andrys 8b.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.

N. Węgrzyn i J. Iwanowska