Stypendia za I półrocze roku szkolnego 2023/2024

7 lutego 2024 godz. 18:10:55

Stypendia za I półrocze roku szkolnego 2023/2024

W dniu 2 lutego w budynku szkoły przy ulicy Franciszkańskiej odbyła się uroczystość wręczania stypendiów wyróżniającym się uczniom. 190 uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie uzyskało w I półroczu roku szkolnego 2023/24 bardzo wysokie wyniki w dziedzinie nauki, a 20 uczniów osiągnęło wysokie wyniki w dziedzinie kultury i sportu.

11 uczniów odebrało podwójne stypendia.

Burmistrz Miasta Darłowo – pan Arkadiusz Klimowicz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Darłowie - panem Czesławem Woźniakiem, w ramach Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży uczących się na terenie miasta Darłowo, wręczyli naszym uczniom stypendia, których kwota została w ostatnim czasie uchwałą Rady podwojona.

Gratulujemy wszystkim stypendystom, ich rodzicom i nauczycielom wysokich wyników w nauce i sporcie oraz życzymy dalszych sukcesów.