Sukces naszej ekologicznej zbiórki elektroodpadów!

23 lutego 2024 godz. 08:33:44

Sukces naszej ekologicznej zbiórki elektroodpadów!

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami fantastycznymi wynikami naszej niedawnej akcji zbiórki elektroodpadów, prowadzonej przez Naszą Szkołę we współpracy z firmą Green Office.

Dzięki Waszemu niesamowitemu zaangażowaniu, udało nam się zebrać imponującą ilość zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego - aż 3200 kg! To wielkie osiągnięcie, które bije nasz własny rekord z poprzedniego roku!

Za zebrane odpady otrzymaliśmy bon o wartości 480 zł, który postanowiliśmy wykorzystać na cele szkolne. Dzięki niemu, nasza świetlica została wzbogacona o nowoczesny trymer oraz zestawy kolorowych papierów. To wsparcie, które z pewnością ułatwi nam codzienne funkcjonowanie i naukę.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz instytucjom, które włączyły się w naszą akcję. Wasze zaangażowanie i wkład były nieocenione!

Razem pokazaliśmy, że dbałość o środowisko jest dla naszej społeczności niezwykle ważna, a drobne działania mają wpływ na nasz świat. Jest to dla nas ogromnym źródłem inspiracji i motywacji do dalszej pracy.

To niesamowite, jak małe kroki mogą prowadzić do wielkich zmian.

Razem możemy zmieniać świat na lepsze!

Do zobaczenia w przyszłym roku!