Mamy awans do finału wojewódzkiego!!!

23 marca 2024 godz. 19:03:58

22.03.2024 w Połczynie Zdrój odbył się półfinał województwa Igrzysk Dzieci w „czwórkach” chłopców w siatkówce. Na turnieju wystąpiły zwycięskie zespoły oraz drugie miejsca z finału regionów „A” i „B”.

Reprezentacja SP3 Darłowo musiała rywalizować ze zwycięzcą regionu „B”. Chłopcy podeszli do gry bardzo skoncentrowani i pełni wiary w zwycięstwo. Od początku meczu nie dając rywalowi z Gościna szansy na zbliżenie się choćby do remisu. Dobra zagrywka i bardzo dobra gra w polu pozwoliły na zwycięstwo zarówno w pierwszym jak i drugim secie. Wygrywamy 2:0.

Kolejny mecz to pojedynek z Połczynem Zdrój, faworytem do mistrzostwa. Pierwszy set to ...... zapominamy :) i bierzemy jako lekcję jaką dostaliśmy od przeciwnika. Drugi to już walka na całego i wygrana SP3 Darłowo. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był 3 set. W tej partii przeciwnik zagrał agresywnie zagrywką przez co nie mogliśmy nawiązać walki, przegrywając znacznie. Przegrana nie przeszkodziła w końcowym sukcesie i AWANSIE DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO !!!