„Trójka” czwartą szkołą w województwie !!!!

22 kwietnia 2024 godz. 08:23:13

„Trójka” czwartą szkołą w województwie !!!!

W Połczynie Zdrój odbył się finałowy turniej 4 najlepszych zespołów województwa zachodniopomorskiego w piłce siatkowej „czwórki” chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Do zawodów po czterech turniejach kwalifikacyjnych przystąpiły zespoły z Darłowa, Polic, Wałcza i Połczynu Zdrój. Rywalizacja o medale była niezwykle zacięta i wyrównana. Każdy mecz to inna historia młodych siatkarzy. Reprezentacja SP 3 Darłowo pokazała, że potrafi stawić się najsilniejszym w województwie(szkołą sportowym oraz klasą sportowym). Nasz zespół w finałowym turnieju osiągnął następujące wyniki: SP3 - Połczyn 1:2, SP3 - Wałcz 1:2, SP3 - Police 0:2. Zajmując 4 miejsce z prawie 600 szkół podstawowych w województwie. BRAWO CHŁOPAKI !!!

Bardzo duże umiejętności techniczno-taktyczne a zarazem duża kultura chłopców w całym cyklu turniejów, pokazuje że praca w szkole na lekcjach wf oraz w klubach Delfin oraz Stocznia przynosi niesamowite efekty. Jest to duży sukces darłowskiej siatkówki.

A oto Ci którzy to osiągnęli :) BRAWO WY

Tristan Broczkowski

Filip Trzpis

Filip Kowalski