Spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kasdepke

25 kwietnia 2024 godz. 17:24:36

Spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kasdepke

Kim chcielibyście zostać w przyszłości? Ja policjantem! A ja będę weterynarzem! A ja będę EMERYTEM mówi jeden z uczestników – cała sala wybucha śmiechem.

Właśnie w tak zabawnym tonie i pozytywnej atmosferze, w środę 24 kwietnia klasa 3A i 3E miały ogromną przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z niezwykłym Grzegorzem Kasdepke - pisarzem dla dzieci i młodzieży, autorem scenariuszy, dziennikarzem. Uczestnicy dowiedzieli się jak powstawały bestsellerowe książki dla dzieci, jak wygląda praca pisarza, z humorem wyjaśniali związki frazeologiczne oraz mogli zamienić się w dziennikarzy zadając mnóstwo ciekawych pytań.

Na koniec spotkania był czas na otrzymanie dedykacji w książkach.

Panu Grzegorzowi życzymy dalszych sukcesów pisarskich a Pani Joannie Witkowskiej – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Darłowie - serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

P. Dominiak